Spolek pro obnovu tělesné zdatnosti
Vytvořil:
© 2010 B.A.T. Program s.r.o.
KdeKdyJak.cz

Sport - kde - kdy - jak

STRÁNKY JSOU V REKOSTRUKCI

         

Vítám na svých skrovných stránkách všechny příznivce nejen atletiky, ale všechny, kteří nejsou spokojeni se svou tělesnou kondicí a chtějí pro ni něco udělat. Také ty, kteří již sportují a hledají cestu ke zlepšení svých výkonů.  Najdete zde rady, návody i tipy na místa pro tréninky. A protože má být sport dostupný pro všechny, zaměřil jsem se především na sporty, které jsou levné a dají se provozovat takřka všude. Logicky to jsou spíše také sporty provozované aerobně a hlavně ve volné přírodě. Najdete tu tedy rady pro běhání, jízdu na kole, in-line bruslení, plavání, ale zkrátka nepřijdou ani příznivci posilovny (přinášíme kompletní přehled fitek) či horolezeckých stěn a dalších, spíše indoorových aktivit.

Jsem atletický trenér I. třídy, který trénoval nejen české a dříve i československé reprezentanty v bězích (Luboš Šubrt, Vít Chrbolka, Marcel Theer, Miloš Kostrec, Petr Prokop, Michal Jeránek, Zbyšek Ripňák a další), ale také v 80. a 90. letech spoluvytvářel metodiku tréninku triatlonu a jeden čas jeho svěřenci vládli triatlonu v tehdejším Československu (Vít Chrbolka, Jaroslav Pajač, Andrea Matulová, Lenka Krbečková, krátce Martin Matula a další). Od podzimu 2011 jsem vedl více než pět let přípravu Kristiiny Mäki ( říjen 2011- srpen 2016), která pod mým vedením překonala tři české rekordy (2000 m, 3000 m, 5000 m) a jeden finský (2000 m). V současné skupině trénuji mladé talenotvané běžce, k nimž patří několikanásobný mistr republiky a reprezentant, trojnásobný účastník HME a ME U23 mílař Jan Friš, či mistr republiky ve steeple a úspěšný vrchařský reprezentant Jáchym Kovář. 

Národní sportovní agentura - další zbytečná státní organizace, více se dočtete zde

KURZ PRO VŠECHNY BĚŽKYNĚ A BĚŽCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZLEPŠIT SVOJI VÝKONNOST  A DOZVĚDĚT SE JAK ŘÍDIT VLASTNÍ TRÉNINK 

(po úspěšném jarním běhu se další bude konat v říjnu, opět na UK FTVS) 

Poradím vám:

KDE SPORTOVAT - stačí kliknout na správný odkaz vpravo a máte přehled, kde si nejen v Praze zaběhat, ale i kde jezdit na kole, kam jít do posilovny, případně strávit čas jiným sportem. Nabízíme vám totiž přehled všech aktivit, které je možné v Praze provozovat, od bowlingu až po solné jeskyně a relaxační centra..
JAK SPORTOVAT - začtěte se do vzorových tréninkových plánů, současně vám poradíme, jak správně formovat postavu, jak se stravovat a samozřejmě i jak správně vybrat například běžecké lyže nebo kolo.
KDY SPORTOVAT - poradíme nejen kdy je jaký trénink vhodný, ale pokud chcete také závodit, najdete tu odkaz na kompletní termínové listiny.
Jde o můj soukromý autorský projekt. A protože nemám rád reklamu, nenajdete zde jedinou. Bez rušivých vlivů si najdete jednoduše informace, které hledáte. Stačí rozkliknout menu vpravo. 
Kopírování a další šíření veškerých materiálů zde uvedených není dovoleno bez souhlasu autorů. Pokud máte zájem o jejich využití, napište na adresu cervajs@centrum.cz.