Spolek pro obnovu tělesné zdatnosti
Vytvořil:
© 2010 B.A.T. Program s.r.o.
KdeKdyJak.cz

Sport - kde - kdy - jak

STRÁNKY JSOU V REKOSTRUKCI

                                                                       

NOVINKY                          PC TEAM                             METODIKA TRÉNINKU       KDE TRÉNOVAT                    TRÉNINK

Vítáme na svých stránkách všechny příznivce nejen atletiky a naší , kteří nejsou spokojeni se svou tělesnou kondicí a chtějí pro ni něco udělat,  případně již sportují a hledají cestu ke zlepšení svých výkonů.  Najdete zde rady, návody i tipy na místa pro tréninky. A protože má být sport dostupný pro všechny, zaměřili jsme se především na sporty, které jsou levné a dají se provozovat takřka všude. Logicky to jsou spíše také sporty provozované aerobně a hlavně ve volné přírodě. Najdete tu tedy rady pro běhání, jízdu na kole, in-line bruslení, plavání, ale zkrátka nepřijdou ani příznivci posilovny (přinášíme kompletní přehled fitek) či horolezeckých stěn a dalších, spíše indoorových aktivit.

Garantem a jedním z přispěvatelů tohoto projektu je Pavel Červinka, atletický trenér I. třídy, který trénoval nejen české a dříve i československé reprezentanty v bězích (Luboš Šubrt, Vít Chrbolka, Marcel Theer, Miloš Kostrec, Petr Prokop, Michal Jeránek, Zbyšek Ripňák a další), ale také v 80. a 90. letech spoluvytvářel metodiku tréninku triatlonu a jeden čas jeho svěřenci vládli triatlonu v tehdejším Československu (Vít Chrbolka, Jaroslav Pajač, Andrea Matulová, Lenka Krbečková, krátce Martin Matula a další).V současné době opět vede tréninkovou skupinu v ASC Dukla Praha. Od podzimu 2011 vedl více než pět let přípravu trojnásobné české a finské rekordmanky Kristiiny Mäki ( říjen 2011- srpen 2016). V současné skupině trénují mladí talentovaní běžci a běžkyně, ke kterým patří mistři republiky a reprezentatni Jan Friš, Jáchym Kovář  a další. 

Poradíme vám:

KDE SPORTOVAT - stačí kliknout na správný odkaz vpravo a máte přehled, kde si nejen v Praze zaběhat, ale i kde jezdit na kole, kam jít do posilovny, případně strávit čas jiným sportem. Nabízíme vám totiž přehled všech aktivit, které je možné v Praze provozovat, od bowlingu až po solné jeskyně a relaxační centra..
JAK SPORTOVAT - začtěte se do vzorových tréninkových plánů, současně vám poradíme, jak správně formovat postavu, jak se stravovat a samozřejmě i jak správně vybrat například běžecké lyže nebo kolo.
KDY SPORTOVAT - poradíme nejen kdy je jaký trénink vhodný, ale pokud chcete také závodit, najdete tu odkaz na kompletní termínové listiny.
Kopírování a další šíření veškerých materiálů zde uvedených není dovoleno bez souhlasu autorů. Pokud máte zájem o jejich využití, napište na adresu cervajs@centrum.cz.